Alternatyvus kalėdinis miestelis kvies į sostinės Bėgių parką

01 gruodžio 12:00 2023 Spausdinti straipsnį Įdomybės Lankytojai

LTG grupė ir Geležinkelių muziejus kviečia į pirmąsias Kalėdas Bėgių parke. Išskirtinėje vietoje gruodžio 14–16 dienomis lankytojų lauks šventinės dirbtuvės, kalėdinės vaišės retro vagone–restorane ir vienintelė tokia – istoriniuose muziejaus riedmenyse rengiama – kalėdinė prekyba.

„Atsinaujinusi Geležinkelio stotis atgimsta kartu su Stoties rajonu – tai dar kartą išvysite ir pajusite stoties teritorijoje įsikūrusiame Bėgių parke. Čia pirmą kartą kursime unikalų, savitą kalėdinį nuotykį, į kurį susiburti kviesime aplinkui įsikūrusią bendruomenę ir visus vilniečius bei miesto svečius, kurie ieško šventinių pramogų unikaliose erdvėse“, – sako Geležinkelių muziejaus vadovas Povilas Germanavičius.

Gruodžio 14–16 dienomis, vos vienam savaitgaliui duris atvers retro vagonas–restoranas – čia kalėdine kakava ir užkandžiais prekiaus kavos gurmanai „Baltic Brew“. Maisto furgonuose bus galima įsigyti patiekalų iš „SUSHI SUSHI“, „Homiez_Coffee“ ir „Mother Trucker“. Bėgių parke taip pat vyks „ARZA gallery“ vedamos gintaro amuletų ir kalėdinių žaisliukų dirbtuvės, o vagone–restorane lankytojai galės įsigyti lietuvių prekės ženklų „EdgArt” tvarių papuošalų bei „Cockoo“ ir „11:11“ autorinės juvelyrikos. Istoriniame vagone įsikurs leidyklos „Aukso žuvys“ Kalėdų senelio knygynėlis, o krovininiame vagone veiks analoginės fotografijos „NoColorStudio“ studija.

Šeštadienį, gruodžio 16 d., menininkės Godos Lukaitės puoštame mėlynajame vagone vyks diskusija apie dieninio reivo šokių kultūrą. Po diskusijos vyks vieninteliai tokie Lietuvoje – dienos šokiai traukinyje „RayDay“, kurių nuotaika rūpinsis Marius Šmitas.

Šventiniai renginiai Bėgių parke vyks gruodžio 14–16 dienomis, nuo 12:00 iki 20:00 val. Įėjimas į Bėgių parką – nemokamas. Į Bėgių parką patogiausia atvykti einant pėsčiųjų viaduku Vilniaus geležinkelio stotyje.

LTG informacija ir nuotrauka