Alytaus miesto mikroautobusų judėjimas – realiuoju laiku

25 kovo 05:18 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

alytusAlytaus miesto savivaldybės vietinio reguliaraus susisiekimo transporto maršrutus aptarnaujantys vežėjai atsižvelgė į savivaldybės iniciatyvą ir sudarė galimybę visiems keleiviams matyti transporto priemonių judėjimą „Sense tracking” sistemoje realiuoju laiku.

 

Vežėjų įmonės sudarė sutartis su UAB „Baltic Car Equipment” dėl transporto valdymo ir kontrolės įrangos sistemos naudojimo. Alytaus miesto viešojo transporto priemonėse yra įdiegta programinė įranga, skirta transporto valdymo sistemos telemetriniams duomenims apdoroti ir atvaizduoti žemėlapyje.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojos Palmiros Raškauskienės, ši sistema sudaro galimybę matyti, kaip juda transporto priemonės, važiuojančios reguliaraus susisiekimo maršrutais  Alytaus mieste realiuoju laiku. „Maršrutuose dirbančios transporto priemonės yra pažymėtos žaliu rutuliuku ir mašinos simboliu. Užvedus ant mašinos simbolio kompiuterio pelę, rodomas maršrutą aptarnaujančios įmonės pavadinimas, maršruto numeris, transporto priemonės valstybinis numeris, taip pat kokiu greičiu juda transporto priemonė ir laikas, kada perduoti paskutiniai duomenys”, – sakė P. Raškauskienė.

PRISIJUNGIMAS PRIE TRANSPORTO VALDYMO IR KONTROLĖS ĮRANGOS SISTEMOS

(Pastaba. Jūsų kompiuteryje turi būti įdiegta Microsoft Silverlight)

Taip pat, visų Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų grafikus galite rasti visimarsrutai.lt

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija