„Apple” ir „Google” mokės už autobusų sustojimą San Francisko mieste

sausio 27 04:35 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Nors „Google” ir „Apple” laikomos svajonių darbovietėmis, San Francisko gyventojų teigimu, apylinkėse įsikūrus šioms korporacijoms, vietos žmonių gyvenimas pasunkėjo.

Kompanijų vadovai pasiryžę mokėti milžiniškus pinigus už patalpų nuomą mieste. Dėl šios priežasties didėja būstų kainos, o paprastiems gyventojams jos tampa vis sunkiau įkandamos. Be to, nemokamai darbuotojus vežantys firminiai autobusai reklamuoja gyvenimą megapolyje.

Darbuotojų kasdien į darbovietes vežami nuosavais autobusais. Mieste jie sustoja net 200 stotelių. Būtent tai ir tapo esmine nesutarimų priežastimi tarp San Francisko gyventojų ir korporacijų atstovų.

„Autobusai trukdo savivaldybės transporto eismui. Mums nereikia „iPhone 5C”! Tegu didžiųjų korporacijų darbuotojai būstus nuomojasi arčiau savo būstinių. Visai nebūtina miestą užtvindyti privačiais autobusais,“ – skundžiasi vienas iš protesto akcijos San Franciske dalyvių.

Praėjusių metų pabaigoje mitinguotojai išsirikiavo į eilę ir blokavo privačių autobusų įvažiavimą į miestą.

San Francisko savivaldybės atstovai nusprendė imtis priemonių. „Apple“ ir „Google“ bus įpareigotos mokėti po dolerį už kiekvieną privačių autobusų sustojimą mieste. Tokiu būdu miesto biudžetas pasipildys 1,5 mln. dolerių, o surinkti pinigai bus skirti miesto transporto problemoms spręsti.

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.