Ar galima tikėtis susigrąžinti pinigus už atšauktą skrydį epidemijos metu?

kovo 10 04:48 2020 Spausdinti straipsnį Kelionės Lankytojai

Pastaruosius kelis mėnesius pasaulyje siaučiantis koronavirusas (COVID-19) ypač jaukia keliautojų planus. Rizikingiausių šalių sąrašo trejetuke – Kinija, Pietų Korėja ir Italija. Irane, Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV ir kitose valstybėse jaučiamas intensyvus epidemijos augimas.

 

Jau dabar atskirų oro vežėjų skrydžiai į karštuosius epidemijos taškus stabdomi, kitais atvejais – rekomenduojama dėl skrydžio nuspręsti pačiam keliautojui. Lietuvos transporto saugos administracijos specialistai sulaukia klausimų, ar epidemijos metu galima tikėtis atgauti pinigus už atšaukto skrydžio bilietą? Atsakome:

  • Jei skrydis oficialiai atšauktas oro vežėjo iniciatyva, dėl pinigų už bilietus grąžinimo galite kreiptis į oro vežėją užpildydami elektroninį prašymą jo interneto svetainėje arba kreipdamiesi į jį el. paštu.
  • Jeigu savo noru atsisakote užsakyto skrydžio, kuris yra vykdomas, galite susigrąžinti pinigus pagal turimo bilieto tarifo taisykles bei oro vežėjo nustatytas pinigų grąžinimo sąlygas kreipdamiesi į oro vežėją el. paštu.

LTSA informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka