Artėjant Motinos dienai Vilniuje dažniau važiuos 37–ojo ir 63–iojo maršrutų autobusai

balandžio 27 04:04 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad artėjant Motinos dienai keisis kai kurių viešojo transporto maršrutų darbas. Du savaitgalius iš eilės – balandžio 29 d. – gegužės 1 d. ir gegužės 6–7 d. 37–ojo Kalvarijų–Tuskulėnų–Olandų g.–Rokantiškės ir 63–iojo Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės maršrutų autobusai važiuos dažniau ir bus didesnės talpos.

Siekiant užtikrinti galimybę vilniečiams aplankyti savo artimųjų kapus Rokantiškėse ir Karveliškėse, minimų maršrutų autobusai savaitgaliais kursuos kur kas dažniau – 37–ojo maršruto autobusai važiuos kas 29 min., o 63–iojo maršruto autobusai –  kas 25–29 min., ir vietoj įprastų dviašių autobusų važiuos didesnės talpos – triašiai autobusai. Kaip įprastai, pro Saltoniškių ir Sudervės kapines 7–uoju Šiaurės miestelis–Verkių g.–Viršuliškės–Lazdynai maršrutu taip pat kursuos triašiai autobusai.

Papildomų autobusų eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau nuo šiandien, balandžio 26 d. Informacija apie autobusų eismą viešojo transporto stotelėse taip pat bus atnaujinama nuo šiandien, bei pateikiama viešojo transporto švieslentėse.

Gegužės 1 d. Vilniaus miesto viešasis transportas dirbs pagal poilsio ir šventinių dienų tvarkaraščius.

 

Vilniustransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka