Asociacija „Linava“ pradeda bendradarbiavimą su UAB „Fleet union“ ir naudosis grupinio degalų pirkimo privalumais keliuose degalinių tinkluose

rugpjūčio 29 04:24 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ ir UAB „Fleet union“ pasirašė paslaugų teikimo sutartį, kuri leis su FUNN degalų kortele ar/ir kita atsiskaitymo priemone atsiskaityti už degalus ir kitas su transportu susijusias paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Ši partnerystė leis pagerinti asociacijos narių veiklą nenaudojant grynųjų pinigų.

 

 

Vien Lietuvoje FUNN apjungia 209 degalines. Vežėjų patogumui su FUNN degalų kortele bus galima atsiskaityti didžiausiame degalinių tinkle Lietuvoje VIADA bei Baltic Petroleum, kurios siūlo platų paslaugų ir prekių spektrą, o taip pat, ir kitose UAB „Fleet union“ partnerių degalinėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje.

Šiame projekte gali dalyvauti visi asociacijos „Linava“ nariai.

Išskirtinės nuolaidos suteikiamos ne tik degalams, bet ir plovyklos paslaugoms, automobilinių prekių įsigijimui bei AdBlue priedui.

Sprendimas dėl bendradarbiavimo su UAB „Fleet Union“ dar labiau praplės naudų vežėjams spektrą. Vienodo dydžio nuolaidos bus taikomos visiems asociacijos „Linava“ nariams nepriklausomai nuo jų automobilių parko dydžio. Tad mažesniems vežėjams naujasis bendradarbiavimo pasiūlymas bus ypač palankus.

Norime pabrėžti, kad vien dėl tokių bendradarbiavimo sąlygų, kokias suteikia kuro tiekėjai, naudinga būti asociacijos „Linava“ nariu.

Asociacijos „Linava“ narius, norinčius sudaryti sutartis su UAB „Fleet union“, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@funn.lt.

Linavos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka