Asociacijos „Linava“ medaliai – bendrovių „Trakų autobusai“ ir „Biržų autobusų parkas“ kolektyvams

by Lina | 5 sausio, 2022 5:07 am

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ Keleivinio transporto tarnyba nusprendė specialius apdovanojimus – padėkos medalius Naujųjų Metų išvakarėse įteikti bendrovių „Trakų autobusai“ ir „Biržų autobusų parkas“ kolektyvams už jų vykdomą inovatyvią veiklą įgyvendinant socialinės atsakomybės ir žaliojo kurso projektus, aktyvų dalyvavimą asociacijos veikloje, aukščiausių standartų diegimą aptarnaujant klientus.

 

Be to, kitais metais bendrovė „Trakų autobusai“ pristatys dar vieną naujovę – visi Trakų rajono ribose gyvenantys gyventojai galės nemokamai naudotis keleiviniu transportu. Ši naujovė plačiau bus pristatyta kitais metais.

Asociacijos generalinio sekretoriaus Z. Buivydo teigimu, labai džiugu, kad mūsų keleivinio transporto dalyviai randa ne tik galimybių atsigauti dėl per pandemiją patirtų nuotolių, bet ir žengia dar toliau įgyvendinami socialinės atsakomybės projektus.

„Žingsniai tolyn gerinant keleivių aptarnavimą ir nuolat ieškant patrauklių sprendimų, kaip išlikti konkurencingiems dinamiškoje keleivinio transporto rinkoje yra rimtas iššūkis. Džiaugiamės, kad mūsų nariai į šiuos iššūkius žvelgia drąsiai ir užtikrintai“, – sako Z. Buivydas.

Asociacijos viceprezidento, Keleivinio transporto tarnybos pirmininko Rimanto Martinavičiaus teigimu, keleivinio transporto sektorius nuolat susiduria su ekonominiais ir kitais veiklos iššūkiais, tačiau tai netrukdo diegti ir pažangių socialinės atsakomybės projektų.

„Kolegos iš „Trakų autobusų“ – puikus to pavyzdys. Sveikiname jų sprendimą kitus metus pradėti su socialiai atsakingu projektu nemokamai vežant Trakų rajono ribose gyvenančius žmones. Tikimės, kad tokių iniciatyvų daugės, nes tik dalindamiesi galime sukurti dar didesnę pridėtinę vertę visuomenėje“, – sako R. Martinavičius.

„Linava” informacija ir nuotrauka 

Source URL: http://ebus.lt/asociacijos-linava-medaliai-bendroviu-traku-autobusai-ir-birzu-autobusu-parkas-kolektyvams/