Atidarytas rekonstruotas kelias į Šakius

by Lina | liepos 11, 2016 3:49 am

apie-rek[1]Oficialiai atidarytas rekonstruotas valstybinės reikšmės krašto kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai 6,5 km ilgio ruožas – gera žinia ne tik vairuotojams, bet ir aplinkinių vietovių gyventojams.

 

 

 

 

„Manau, kad atnaujinta kelio atkarpa patenkinti visi, juolab kad vienu metu čia dirbusios trys kelių remonto įmonės pasistengė savo užduotį atlikti išties kokybiškai, – atidarymo renginyje sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. – Nuo šiol vairuotojai išvengs laiką gaišinančių spūsčių, o gyventojai pailsės nuo rekonstrukcijos metu per jų kaimus nukreipto krovininio ir viešojo transporto eismo.“

Krašto kelio Kaunas−Zapyškis–Šakiai atkarpa nuo sankryžos į Juragius iki Zapyškio miestelio (10,20–16,70 km) paplatinta 2 metrais ir išasfaltuota. Ruožas atnaujintas pagal III kelio kategorijos reikalavimus: kelio asfalto dangos plotis šiuo metu siekia 8 metrus, kelkraščiai yra po pusantro metro pločio.

Abiejose kelio pusėse rekonstruotos 8 autobusų stotelės, sutvarkytos įvažos į sodybas ir kitus kelius, įrengtos pralaidos, pastatyti kelio ženklai ir paženklinta asfalto danga.

Susisiekimo ministerijos informacija

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/07/apie-rek.jpg

Source URL: http://ebus.lt/atidarytas-rekonstruotas-kelias-i-sakius/