Atnaujintas „Toyota Coaster”

gruodžio 28 05:33 2016 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

apie-toyNaujas „Toyota Coaster” pristatytas praėjus 23-ejiems metams nuo savo pirmtako pasirodymo. Šie autobusai mažai žinomi Europoje, tačiau populiarūs Azijos šalyse.

 

 

 

 

Pirmasis „Coaster“ pasirodė 1963-iaisiais. Iš viso šių autobusų pagaminta daugiau nei 550 vienetų. Antrosios kartos autobusai gaminti nuo 1981 iki 1993 metų. Trečiosios kartos „Coaster“ pasirodė 1993-iaisiais. Tik po 23-ejų metų jį pakeitė ketvirtosios kartos autobusas.

Atnaujinto „Coaster“ išorė primena pirmtaką, tačiau iš esmės tai – visai naujas autobusas. Jo kėbulas keturiais centimetrais platesnis, taigi keleiviams autobuse tapo erdviau. Kuriant autobusą, naudota daugiau stiklo, salonas paaukštintas, kad jame galėtų patogiai važiuoti ir aukštesni keleiviai.

„Coaster“ salone telpa 24, 25 ar 29 keleiviai. Gaminami ir autobusai, skirti vežti vaikams. Juose telpa 39 ar 49 vaikai. Ties kiekviena sėdyne sumontuoti saugos diržai, ties vairuotojo ir pirmojoje eilėje esančia sėdyne – oro pagalvės. Karkasas sutvirtintas, kad autobusas būtų saugus ir apsivertus. Autobuse taip pat sumontuota visa šiuolaikinė saugumą užtikrinanti įranga.

Autobusuose montuojami 150 AG dyzeliniai varikliai. Kad autobusas būtų lengviau valdomas, priekinėje ir galinėje pakaboje sumontuoti stabilizatoriai.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

  • apie-toy3
  • apie-toy4
  • apie-toy
  • apie-toy1
  • apie-toy2