Atšaukiama IRU diplomų ir garbės medalių įteikimo vairuotojams šventė

gruodžio 19 05:09 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Iki šiol asociacija „Linava“ dar nėra gavusi iš Tarptautinės vežėjų sąjungos IRU išsiųstų diplomų ir garbės medalių, kurie turėjo būti įteikti komercinio transporto vairuotojams gruodžio 21 d. Dėl šios priežasties šventė atšaukiama, o diplomai ir medaliai, vos tik pasieks asociaciją, bus išsiųsti paštu į įmones, kurių vairuotojai nominuoti. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 

 

 

Apdovanojimų šventė, turėjusi vykti gruodžio 21 d., 14:30 asociacijoje „Linava“ (Jankiškių g. 41) esančioje kavinėje, atšaukiama.

Primename, kad kasmet IRU apdovanoja geriausius kelių transporto vairuotojus diplomais ir garbės medaliais. Šie apdovanojimai skiriami vairuotojams, kurie turi ne mažesnį nei 20 metų profesinį bei nepertraukiamą 5 metų darbo toje pačioje įmonėje stažą, yra nuvažiavę ne mažiau nei 1 mln. km. Taip pat jie nėra sukėlę rimtų kelių eismo įvykių per pastaruosius 20 metų, kurių metu buvo sužaloti asmenys, nėra rimtai nusižengę kelių eismo, muitinės veiklos taisyklėms bei nėra bausti administracinių teisės pažeidimų kodekse nustatyta tvarka per paskutinius 5 metus. Vairuotojas IRU garbės medaliu ir diplomu gali būti apdovanotas vieną kartą.

Jei turite daugiau klausimų, skambinkite telefonu (5) 278 65 28 arba (614) 68 780.

 

Linavos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka