Atsinaujino dar vienas šalies autobusų parkas

by Lina | 4 spalio, 2018 6:37 pm

Bendrovė „Joniškio autobusų parkas“ per pastaruosius trejus metus atnaujino trečdalį turimo autobusų parko. Seni autobusai pakeisti naujais ar naujesniais, pavažinėtais.

Per trejus metus joniškiečiai įsigijo šešis visiškai naujus „ISUZU“ autobusus. Į parką atvyko „ISUZU Visigo“, „ISUZU Turquoise“ ir „ISUZU Novo Ultra“ autobusai.

„Puiku, kad nedidelis pakraščio Lietuvos miestelis taip puikiai tvakosi. Ne tik iš esmės atnaujino transporto priemonių parką, tuo pačiu – ir paslaugas keleiviams, bet ir pavydėtinai tvarkosi parke. Sutvarkyta teritorijos apsauga, sumontuotos filmavimo kameros. Taip pat atnaujintas kiemas, stoties teritorija. Ji yra stebima vaizdo kameromis dvidešimt keturias valandas per parą. Pakeisti dirbtuvių garažo vartai, išdažytos dirbtuvių sienos, administracinės patalpos. Keleivių laukimo salėje įrengtas automatinis kavos aparatas. Atvykęs į Joniškį perduoti naujų autobusų, pastebėjau tiek gerų dalykų“, – įspūdžiais dalijasi UAB „Saločiai ir partneriai“ ISUZU autobusų pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

eBus.lt

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ nuotraukos

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/10/apie-jon1.jpg
  2. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/10/apie-jon.jpg
  3. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/10/apie-jon5.jpg
  4. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/10/apie-jon4.jpg
  5. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/10/apie-jon3.jpg

Source URL: http://ebus.lt/atsinaujino-dar-vienas-salies-autobusu-parkas/