Į autobusą neįleido goto, vedančio už pavadėlio… nuotaką

kovo 06 06:33 2011 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Du neseniai susižadėję gotai pateikė skundą Didžiosios Britanijos Jorkšyro grafystės autobusų kompanijai, pareikšdami pretenzijas dėl diskriminacijos.

Kai 25-erių Denis savo devyniolikmetę nuotaką Tašą įsivedė į autobusą pririštą pavadėliu, vairuotojas išstūmė juos iš salono sakydamas, kad tokiems keleiviams ne vieta viešajame transporte.

Sulaukusi kito autobuso, porelė, nepaisydama vairuotojo protestų, įlipo į autobusą. Tuomet vairuotojas pareiškė toliau nevažiuosiąs, kol keistieji keleiviai neišlips.

Keleivinio transporto įmonė, kuriai priklauso autobusai, atliko kruopštų tyrimą ir pateikė išvadas dėl incidento. Nuspręsta, kad vairuotojai buvo teisūs, priimdami sprendimą išlaipinti gotus; keistoji porelė kėlė grėsmę tiek kitų keleivių, tiek savo saugumui. Jei autobusas būtų staigiai stabdomas, už pavadėlio laikoma mergina galėjo smarkiai nukentėti. Tačiau autobusų kompanija vis dėlto atsiprašė gotų porelės už šiurkštų vairuotojų elgesį.

Parengė Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.