Autobusų stotelės – prieš nusikalstamumą

gegužės 25 05:12 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Neįprastą būdą nusikalstamumui mažinti mieste pasiūlė kompanija „Yahoo!“, sumontavusi San Francisko miesto gatvėse neįprastas autobusų stoteles, pavadintas „Yahoo! Bus Stop Derby“.

Didelių miestų rajonų gyventojai dažnai nemėgsta vieni kitų. Ypač jei tai – skurdesni kvartalai. Kompanija „Yahoo!“ siūlo nuimti įtampą, sukūrusi interaktyvių autobusų stotelių tinklą.

Kompanija sumontavo šešias stoteles keliuose San Francisko rajonuose. Kiekvienoje iš jų sumontuoti 72 colių jutiminiai ekranai, kur laukdamas autobuso keleivis gali pažaisti virtualius žaidimus. Tačiau žaidžiama čia ne tik savo malonumui, bet ir rajono, kuriame dirbate ar gyvenate, naudai. Visų žaidimų rezultatai sumuojami ir realiu laiku rodomi kiekvienoje iš stotelių. Pabaigus žaisti galima matyti, kaip keitėsi rezultatas, palyginti jį su kitų žaidėjų rezultatais, taip pat sužinoti vidutinį skirtingų rajonų rezultatą.

„Yahoo!“ atstovai tikisi, jog tokiu būdu galima sumažinti įtampą ir agresiją, būdingą kai kurių San Francisko rajonų gyventojams. Tikimasi, jog, išlieję agresiją virtualiu būdu, žmonės to nedarys realiame gyvenime.


eBus.lt

Organizatorių nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.