Autobusas – paskalų pėdsakais

kovo 30 06:03 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Niujorke atsirado autobusas, važinėjantis „paskalų pėdsakais“. Nedidelė kelionė rengiama norintiems iš arčiau susipažinti su skandalingomis istorijomis, susijusiomis su turtingais ir įžymiais žmonėmis.

Dviaukščiu autobusu galima aplankyti vietas, susijusias su sensacingiausiomis istorijomis bei naujienomis. Unikalaus projekto autoriai žada, jog dviejų vienodų kelionių nebus – autobuso maršrutai bus rengiami tik remiantis naujausiomis žiniasklaidoje nuskambėjusiomis naujienomis ir paskalomis.

Keleiviai galės pamatyti vieną, kur amerikiečių aktorė Marla Klena pradėjo romaną su Donaldu Trampu 1990-aisiais. Taip pat turistai pamatys „Plaza Hotel“, matytą filme „Vienas namuose 2“ ir kur vyko Maiklo Duglaso ir Katarinos Zeta Džons vestuvės.

Autobuso išorė išdabinta žymiausių naujienų antraštėmis. Neįprastas turas kainuoja 49 dolerius. Kelionė trunka daugiau nei dvi su puse valandos.

eBus.lt

Organizatorių nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.