Autobuso vairuotojas „baudėjas” – interneto žvaigždė (video)

vasario 27 06:16 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Autobuso vairuotojas Aleksejus Kornejevas iš Rusijos Zelenogrado miesto tapo interneto žvaigžde. Vairuotojas taranuoja autobusu automobilius, kurių vairuotojai pažeidinėja kelių eismo taisykles. Transporto priemonėje sumontuoto vaizdo registratoriaus dėka vairuotojas laimi bylas teismuose.

„Jis – tikras beprotis. Ypač tuomet, kai kovoja su taisyklių nesilaikančiais vairuotojais“, – žavisi Australijos leidinio NEWS.com.au žurnalistai, vadindami vairuotoją „baudėju“.

Vairuotojas jau tapo daugiau nei šimto avarijų dalyviu, tačiau iš darbo iki šiol neatleistas, stebisi britų „The Daily Mail“. Anglų kalba leidžiamas „The Red Hot Russia”, supažindinantis pasaulį su Rusijos realybe, aiškina tvarkingiems Vakarų šalių vairuotojams, kas yra kas: „įsivaizduokite: automobilis jus lenkia ir staigiai stabdo, kad jūs įvažiuotumėte į jo galą. Rusijoje jūs būtumėte pripažinti kaltais, kadangi nesilaikėte distancijos“.

Gimtajame Zelenograde vairuotoją pažįsta seniai. Jau keletą kartų vietos interneto forume jis svarstytas dėl agresyvios vairavimo manieros. Kaip vairuotojo „baudėjo“ darbas atrodo realybėje, galite pasižiūrėti čia:

http://www.youtube.com/watch?v=TdiRMBlg49I&feature=player_embedded

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.