Bendrovė „Kautra“ dovanojo vilniečiams tūkstančius šypsenų

sausio 30 06:21 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Šį šeštadienį surengta itin originali akcija: švenčiantiems 694-ąjį miesto gimtadienį vilniečiams kauniečiai dovanojo nemokamas keliones iš Vilniaus į Kauną. Keleiviai nuo pat ankstaus ryto vežti bendrovės „Kautra“ autobusais. 

 

 

 

„Tokios akcijos sėkmės net nesitikėjome. Sunku pasakyti, kiek žmonių iš Vilniaus į Kauną atvežė mūsų autobusai. Tačiau šypsenų būta ne mažiau tūkstančio“, – sako bendrovės „Kautra“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Pasak jo, vežėjai nedvejojo, kai Kauno miesto vadovai pasiūlė paremti gražią iniciatyvą. „Išsyk pritarėme idėjai, skyrėme finansavimą. Vežėme vilniečius tik į vieną pusę. Atgal kiekvienas grįžo kaip tinkamas. Ažiotažo šeštadienio vakarą iš Kauno į Vilnių vykstančiuose mūsų autobusuose tikrai nebūta. Matyt, keleiviai pasiskirstė po visų vežėjų autobusus, dalis grįžo geležinkeliu“, – kalba G. Pakusas.

Atvykusius į Kauno autobusų stotį, vilniečius pasitiko pučiamųjų orkestras, taip pat padėjęs sukurti šventišką nuotaiką. „Tikimės, kad visi atvykusieji gražiai praleido dieną Kaune. Džiaugiamės, kad galėjome padovanoti žmonėms daug gerų emocijų, pozityvios nuotaikos. Tai atperka finansinius dalykus“, – kaba G. Pakusas.

Jo teigimu, keleiviams vežti teko skirti ir papildomų autobusų. Tačiau didžiausių keleivių srautų būta iki šeštadienio pietų. Nors tikslių skaičių nėra, manoma, jog galimybe nemokamai nukeliauti iš Vilniaus į Kauną pasinaudojo apie 700-800 vilniečių.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos