Bendrovės „Kauno autobusai“ darbuotojų konferencija

vasario 18 04:43 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

2019 m. sausio 14-23 dienomis bendrovės „Kauno autobusai“ struktūrinių padalinių susirinkimuose buvo išrinkti 29 delegatai penkerius metus atstovausiantys visus bendrovės darbuotojus konferencijose. Šįkart konferencijoje dalyvavo 27 delegatai, taip pat UAB ,,Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis, Personalo skyriaus vadovė Rūta Repšytė,  Darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Bronius Bučelis.

 

 

Konferencijos delegatai išsirinko pirmininkaujantį Mindaugą Klimašauską ir sekretoriaujančią Jūratę Sabaliauskienę. Pasiūlyta išrinkti balsų skaičiavimo komisiją iš 3 narių: Gintautą Smulkį, Giedrę Olbergienę, Alių Ščerbakovą. Konferencijos delegatai vienbalsiai pritarė.

Pirmasis pasisakė Darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Bronius Bučelis, kuris pristatė pasirašytos Kolektyvinės sutarties tekstą. Kreipdamasis į Konferencijos delegatus, pirmininkas siūlė delegatams balsuoti, kad pasirašyta Sutartis būtų išplėsta ir galiotų bendrovės darbuotojams 4 metus.

Pirmininkaujantis Mindaugas Klimašauskas siūlo delegatams balsuoti, kad pasirašyta Kolektyvinė sutartis būtų išplėsta ir galiotų bendrovės darbuotojams. Už pasisakė 26, 1 susilaikė.

Generalinis direktorius Mindaugas Grigelis pabrėžė, kad Kauno viešajam transportui šie metai yra istoriniai. Pasirašyta sutartis ir dar šiais metais benrovė įsigis 85 naujus troleibusus, kurie pakeis senuosius „Škoda 14 TR“ troleibusus. Planuojama, jog iki 2022 metų nebeliks senų viešojo transporto priemonių. Bendrovė išperkamąja nuoma įsigys 25 naujus žemagrindžius „Temsa“ autobusus. „Remiantis su bendrove „Kautra“ pasirašyta sutartimi, jei pirkinys pasiteisins, autobusus naudosime, jei ne – grąžinsime pardavėjui. Po savivaldybių rinkimų taip pat tęsime viešojo transporto parko atnaujinimą, įsigysime dar 100 dyzelinių hibridinių autobusų. tokiu būdu transporto priemonių parkas bus atnaujintas 50 procentų“, – sakė M. Grigelis.

Be to, bendrovė investuoja ne tik į materialinį bendrovės kapitalą, bet ir siekia, kad būtų teikiama geresnė paslauga kauniečiams – miesto gatvėmis turi važiuoti toks viešasis transportas, kokiu didžiuotųsi kiekvienas miesto gyventojas.

M. Grigelis atsakė į Konferencijos delegatų klausimus dėl vairuotojų darbo sąlygų užtikrinimo ir gerinimo dirbant maršrutuose.

Bronius Bučelis