Biblija apsaugojo autobuso vairuotoją nuo kulkų

vasario 26 04:41 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

JAV Deitono miesto gyventojas liko gyvas po ginkluoto apiplėšimo Biblijos dėka, kuri išgelbėjo jį nuo kulkų, rašo „Dayton Daily News“.

Pirmadienį, vasario 24-ąją, trys nusikaltėliai užpuolė 49-erių Rickey Wagoner’į, kuomet jis apžiūrinėjo sugedusį autobusą.

Plėšikai du kartus iššovė vairuotojui į krūtinę, po to jį puolė. Vairuotojas pabandė atimti iš nusikaltėlių pistoletą, tačiau buvo pašautas į koją. Kitas užpuolikas dūrė jam peiliu į ranką. Norėdamas apsiginti, vairuotojas išsitraukė iš kišenės metalinį rašiklį ir sužeidė vieną iš užpuolikų. Nesitikėję tokios įvykių eigos, plėšikai pabėgo.

R. Wagoner‘is buvo nuvežtas į ligoninę. Kaip pasirodė, nuo mirties jį išgelbėjo Biblija, kurią vyriškis nešiojosi marškinių kišenėje. Kulkos įstrigo knygoje, rimčiau nesužeisdamos vyriškio. Nors, pasak vairuotojo, jis jaučiasi taip, tarsi į krūtinę jam būtų trenkta sunkiu daiktu.

Ohajo valstijos policininkai įvykį pavadino stebuklu, o vairuotojo artimieji – aukštesniųjų jėgų įsikišimu.

Šiuo metu policija ieško nusikaltėlių. Kaip pareiškė R. Wagoner‘is, jį užpuolė tamsiaodžiai paaugliai – veikiausiai vietiniai gatvių grupuočių atstovai.

eBus.lt

Nuotrauka: defenceanglicans.org

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.