Bilietų skaitytuvas keleivio minčių neskaito

by Lina | 29 gegužės, 2023 3:54 am

Klaipėdos viešajame transporte įdiegus autobusuose galimybę atsiskaityti bankine kortele, keleiviams tikslinga keisti bilieto žymėjimo įpročius.

Šiuo metu dalis keleivių yra įpratę e.bilieto kortelę žymėti prie skaitytuvo glaudžiant rankinę, piniginę ar kuprinę, kurioje yra bilieto kortelė. Įranga yra pakankamai jautri, kad reaguotų ir į tokioje “taroje” esančią kortelę, ir taip glaudžiant paprastai bilietas yra be vargo nuskaitomas.

Dabar gi, glaudžiant piniginę su joje esančia ir e.bilieto, ir bankine kortele, skaitytuvas gaus du pasirinkimus, ir iš anksto negalima žinoti, į kurią kortelę reaguos – tai priklauso nuo kortelių erdvinės tarpusavio padėties ir kitų dalykų. Todėl dar kartą primename keleiviams: jeigu rankinėje ar piniginėje nešiojate ir bankinę, ir e.bilieto kortelę, žymėkite norimą kortelę išsiėmę ją iš piniginės. Priešingu atveju gali nutikti taip, kad, turėdami galiojantį terminuotąjį bilietą, papildomai pirksite kartinį bilietą bankine kortele. Arba brangesnį kartinį, jeigu naudojatės e.kartiniais bilietais.

Kaip ir kiekviena skaitmeninė įranga, taip ir skaitytuvas atlieka tą užduotį, kurią jam užduodate, – o ji aptariamu atveju nebūtinai bus ta, kurią tik turėjote mintyse. Keleivio minčių bilietų skaitytuvas neskaito.

https://www.klaipedatransport.lt/lt/banko-korteles-naudojimas-viesajame-transporte-121[1]

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka 

Endnotes:
  1. https://www.klaipedatransport.lt/lt/banko-korteles-naudojimas-viesajame-transporte-121: https://www.klaipedatransport.lt/lt/banko-korteles-naudojimas-viesajame-transporte-121

Source URL: http://ebus.lt/bilietu-skaitytuvas-keleivio-minciu-neskaito/