„Continental“ pristatė naują padangų liniją „Conti Hybrid“

balandžio 30 03:59 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Jungtinėje Karalystėje, Birmingeme, vykusioje „CV Show“ parodoje (balandžio 26 – gegužės 1 d.), „Continental“ pirmą kartą pristatė naują padangų liniją „Conti Hybrid“. Atsižvelgdama į regioninio transporto įvairovę „Continental“ siūlo plačią 17,5, 19,5 ir 22,5 colių dydžių padangų gamą. Šios padangos pasižymi tokiomis savybėmis kaip ilgaamžiškumas ir degalus taupantis mažas pasipriešinimas riedėjimui – tai labai aktualu vežimo paslaugas teikiančioms įmonėms.

Sukurtos specialiai miesto ir regioniniams vežimams, 17,5 colių dydžio vairuojamosios ašies „Conti Hybrid LS3“ ir varančiosios ašies „Conti Hybrid LD3“ padangos skirtos iki 12 tonų sveriantiems lengviesiems sunkvežimiams.

Naujos 19,5 colių dydžio „Conti Hybrid HS3“ ir „Conti Hybrid HD3“ vairuojamosios ir varančiosios ašies padangos skirtos sunkesniems nei 12 tonų automobiliams. Naujosios „Conti Hybrid“ padangos pritaikytos didesniam šiuolaikinių Euro 6 taršos normas atitinkančių automobilių svoriui ir užtikrina maksimaliai efektyvų važiavimą tiek tuščiu, tiek ir pakrautu automobiliu. 19,5 colių dydžio „Conti Hybrid HT3“ padangos yra puikiai pritaikytos puspriekabėms ir priekaboms, o 22,5 colių dydžio vairuojamosios ašies „Conti Hybrid HS3“ padangos yra naujiena sunkvežimių segmente, prekyba kuriomis bus pradėta antroje 2014 metų pusėje.

Dar viena naujiena yra metų pradžioje pristatyta „Conti EcoPlus“ padanga, specialiai sukurta naudoti automagistralėse ir greitkeliuose. „Conti EcoPlus“ pasižymi itin mažu pasipriešinimu riedėjimui, užtikrinančiu efektyvų degalų taupymą. Palyginti su ankstesniu modeliu, iki 26 procentų mažesnį pasipriešinimą riedėjimui turinčios padangos 100 kilometrų sutaupo net iki 1,9 litro degalų! Be to, jos pasižymi ne tik patikimumu, bet ir ilgaamžiškumu.

Pristačiusi trečios kartos sunkvežimių ir autobusų padangas, „Continental“ pakeitė naujų padangų pavadinimus. Jie apima visą padangų gamą, tad sunkvežimiams skirtų padangų pavadinimai yra „Conti EcoPlus“ ir „Conti Hybrid“, autobusų padangų pavadinimai yra „Conti Coach“, „Conti CityPlus“ ir „Conti Urban“, o H (Heavy) ir L (Light) raidėmis atitinkamai žymimos sunkiajam ir lengvajam komerciniam transportui skirtos padangos. S (Steer) raide žymimos vairuojamajai, o D (Drive) raide – varančiajai ašiai skirtos padangos. T (Trailer) raide pažymėtos padangos skirtos puspriekabėms ir priekaboms, A (Allround) raidė reiškia, kad padangos yra universalios, o skaičius 3 simbolizuoja trečios kartos padangas.

Continental informacija ir nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.