„Continental“ pristatė naujas viešojo transporto padangas

by Lina | 1 kovo, 2017 4:31 am

Viešojo transporto padangoms keliami itin dideli reikalavimai, nes intensyvesniame miesto eisme joms tenka žymiai didesnės apkrovos nei kur nors kitur. Nuolatiniai sustojimai ir pajudėjimai, drauge su intensyviu stabdymu ir pagreitėjimu, dažnai važiuojant nekokybiška kelio danga, taip pat kontaktai su šaligatvio kraštais, įvažiuojant ir išvažiuojant iš stotelių, kelia itin didelius iššūkius viešojo miesto transporto padangoms.

Šiam tikslui Vokietijos aukščiausios klasės padangų gamintojas „Continental“ sukūrė specialias „Conti Urban HA3“ padangas, kurių gamą papildė 245/70 R 19,5 modelis, skirtas vidutinio dydžio viešajam miesto transportui.

Sutvirtintos padangų šoninės sienelės užtikrina ypatingai atsparų padangos kontūrą, kadangi stotelėse neišvengiami dažni kontaktai su šaligatvio kraštais. Taip pat, palyginti su įprastomis komercinio transporto padangomis, „Conti Urban HA3“ padangų protektoriaus gamybai panaudotas gumos mišinys lemia iki 20 proc. didesnę ridą, o gilios lamelės užtikrina puikų sukibimą su keliu net ir per itin didelį lietų. Šios padangos taip pat pasižymi ir puikiomis valdymo savybėmis, taip užtikrinant keleivių komfortą ir saugumą.

„Conti Urban HA3” padangos gali būti montuojamos ant visų ašių, o jų protektorius atnaujinamas, taip prailginant tarnavimo laiką ir taupant miesto transporto parko lėšas. Padangos protektoriuje yra specialios žymos nurodančios iki kokio gylio gali būti atnaujintas protektorius. Taip pat padangos pažymėtos „M+S“ simboliu, todėl jas galima naudoti ištisus metus.

 

Continental informacija

Source URL: http://ebus.lt/continental-pristate-naujas-viesojo-transporto-padangas/