Dėl dainų šventės Klaipėdoje savaitgalį keičiamos autobusų trasos

birželio 12 03:48 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Dėl Vakarų Lietuvos dainų šventės eisenos birželio 16 dieną miesto centre koreguojamos autobusų trasos.

 

Sekmadienį, birželio 16-ąją, nuo 14:00 iki 16:30 dėl pasirengimo eisenos formavimui, jos formavimo ir žygiavimo pradžios uždaroma Liepų gatvė, todėl 10 ir 17 maršrutų autobusai tuo metu važiuos apylankomis.

10 ir 17 marsrutai

Kur kas ženklesni eismo pasikeitimai bus eisenai įžygiavus į Herkaus Manto gatvę ir judant iki Vasaros estrados. Planuojama, kad einama bus nuo 16:00 iki 17:00. Tam laikui abiem kryptimis uždaroma Herkaus Manto gatvė iki geležinkelio viaduko, toliau iki estrados uždaroma tik viena kryptis, į šiaurę.

Autobusams važiuoti dėl daugelio uždarytų įvažiavimų į Herkaus Manto gatvę bus sudėtinga, bet principinė schema pietų kryptimi bus – prie geležinkelio viaduko nusukti į Naujojo uosto gatvę ir į nustatytą trasą grįžti per Danės gatvę. Pradžioje, kol eisena dar tik pradės žygiuoti, autobusus nukreipsime per į S. Daukanto gatvę, kad keleiviai tuo metu dar galėtų pasinaudoti Bibliotekos stotele.

Autobusų eismas eisenos metu į pietus

Eismą į šiaurę reguliuosime irgi gyvai. Jeigu leis aplinkybės, autobusus bandysime praleisti greta eisenos trumpam patraukdami ženklus įlisti tik autobusams, Jeigu ne – autobusai važiuos paskui eiseną. Todėl sekmadienį suplanavusiems kelionę prie jūros rekomenduotume pasirinkti kitą laiką, nes vėlavimai tuo metu gali viršyti ir pusę valandos.

Atsižvelgiant į faktines aplinkybes, nurodytu laiku galimi ir kiti trasų šiaurės kryptimi pakeitimai.

Į stotis tuo metu važiuosiantiems keleiviams rekomenduojame arba suplanuoti protingą laiko atsargą, arba pagal galimybes rinktis 1-ojo maršruto autobusą, kurio grafikui eisena neturi įtakos.

Sekmadienio vakare šventės svečiams ir dalyviams nuo 17:30 iki 20:30 val. pridedame papildomų maršrutų Nr. 3 ir 15 reisų.

Klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka