Dėl Europos Komisijos viešųjų konsultacijų

rugpjūčio 12 03:49 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

aut-daugybeEuropos Komisija (EK) numato 2017 m. pradžioje pateikti Europos Parlamentui 9 teisės aktų pakeitimų projektus kelių transporto srityje.

 

 

 

Šiuo metu paskelbtos visuomenės apklausos dėl žemiau išvardintų direktyvų pakeitimo:

–          1071/2009 (profesinės vežimo sąlygų taisyklės);

–          1072/2009 (patekimo į rinką taisyklės);

–          1073/2099 (patekimo į tarptautinę keleivių vežimo rinką taisyklės);

–          2006/1/EB (išnuomotų vilkikų naudojimo kroviniams vežti keliais taisyklės).

Apklausoje dalyvauti ir anketas pildyti gali kiekvienas Europos Sąjungos pilietis. Daugiau informacijos galima rasti adresu http://ec.europa.eu/transport/modes/road/news/index_en.htm.

Pasibaigus apklausoms Europos Komisija teiks projektus nacionaliniams parlamentams – svarstymai persikels į institucinį lygmenį.

Maloniai prašome Asociacijos narius aktyviai dalyvauti apklausoje ir pildyti anketas. Tai padės formuoti Europos Komisijos nuomonę atitinkančią Lietuvos vežėjų lūkesčius, todėl Jūsų atsakymai yra labai svarbūs.

Aktyvius Asociacijos narius raginame deleguoti šiam darbui motyvuotą ir kompetentingą darbuotoją ir susisiekti su sekretoriumi transporto politikai Tomu Garuoliu el. paštu tomas.garuolis@linava.lt dėl tolimesnių konsultacijų ir anketų pildymo koordinavimo.

Ne Asociacijos narius ar besiruošiančius jais tapti taip pat kviečiame prisijungti ir dalyvauti  svarstymuose, susisiekti su atsakingu Asociacijos darbuotoju.

 

Linavos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka