Dešimtojoje „Busworld Türkiye“ – naujausios technologijos ir dėmesys tvarumui

by Lina | 15 kovo, 2024 5:27 am

„Busworld Türkiye“ šiemet įvyks 2024 m. gegužės 29–31 d. Stambulo parodų centre. Pasak parodos rengėjų, joje savo gaminius pristatys 157 dalyviai.

2022-ųjų paroda sulaukė didelio susidomėjimo – ją aplankė daugiau nei 11 000 lankytojų iš 84 šalių, o šie metai gali viršyti visus lūkesčius.

Šiųmetėje parodoje savo gaminuis pristatys „Anadolu Isuzu“, BMC, „Bozankaya“, „Bur-Can“, „Erduman“, „Habas“, „Iveco Bus“, K2N (Indija), „Karsan“, „Mercus-Bus“ (Lenkija), „Öncü“, „Otokar“, „Palmiye Design“ ir „Ugur Karoser“į.

Tarp dalyvių – ir daugybė įmonių, kurios specializuojasi ašių, stabdžių, įkrovimo sistemų ir kitose srityse. Savo gaminius pristatys žymūs tarptautiniai prekių ženklai, tokie kaip ABB, „Allison Transmission“, „Ballard“, „Axle“, „Cummins“, „Firedect“, „Green Energy Solarbus“, „Payeplast“, „Stonkam“, „Voith“, „Webasto“, „ZF“ kartu su tokiais Turkijos galiūnais kaip „Polaris“, „Doraglass“, „VKM Plastic“, JVS, „Farhym“, „Makersan“, „Altas Aluminium“, „Sege Seat“, „Transtek“ ir daugelis kitų.

Šiųmetėje parodoje ypatingas dėmesys skiriamas tvarumui ir skaitmeniniams pokyčiams, atspindintiems pramonės įsipareigojimą kurti ekologiškesnę, išmanesnę ateitį.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

Source URL: http://ebus.lt/desimtojoje-busworld-turkiye-naujausios-technologijos-ir-demesys-tvarumui/