Druskininkuose iškils neregėtas objektas: bus galima pakilti aukščiau nei Vilniaus televizijos bokšte

by Lina | 25 kovo, 2024 4:57 am

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas paskelbė apie dar vieną išskirtinį miesto objektą, kuris iškils vietoj nušiurusios autobusų stoties.

R.Malinauskas savo paskyroje „Facebook“ rašo, kad ilgą laiką Druskininkams gėdą dariusią privačią autobusų stotį nupirkus bendrovei „Kautra“, jau netrukus startuos įspūdingo projekto darbai – kurorte atsiras traukos centras su parduotuvėlėmis, kavinėmis, amfiteatru, autobusų stotimi ir moderniu laukiamuoju, o pagrindinis akcentas bus iš pastato vidaus kylantis helio balionas.

„Aukščiau už TV bokšto panoraminį restoraną ir šešis devynaukščius – specialiu trosu pastate pritvirtintas helio balionas kils į įspūdingą 200 metrų aukštį. Šiuo metu helio balionas jau užsakytas ir gaminamas Prancūzijoje, vienu metu juo pasikelti galės iki 30 žmonių. Šis įspūdingas projektas, kuris buvo kurtas daugiau kaip 3 metus, – UAB „Kautra“ investicijos. Bendrovė jau ne kartą įrodė savo aukštus kokybės standartus, o bendri su savivaldybe darbai ir projektai – viešojo transporto keleivių aptarnavimas, nauji elektra varomi autobusai, Lynų kelias – mūsų miestui kuria pridėtinę vertę“, – rašo R.Malinauskas.

Daugiafunkcinio centro projektą parengė architektas Gintaras Balčytis. „Projektuojant šį daugiafunkcinį objektą kartu su bendrove „Kautra“ norėjome, kad jis harmoningai įsilietų į kurorto aplinką, todėl pastato rekonstrukcijos metu bus panaudoti medžio elementai, atsiras čiurlioniški motyvai, o pati pastato vidaus erdvė bus šviesi, estetiška, išskirtinė – su išsaugotomis natūralios gamtos salomis“, – teigia kurorto meras.

„Kautra” informacija

Source URL: http://ebus.lt/druskininkuose-iskils-neregetas-objektas-bus-galima-pakilti-auksciau-nei-vilniaus-televizijos-bokste/