Druskininkuose savaitgalio pramogoms – elektrinis autobusiukas

gegužės 14 04:29 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Nors Druskininkai, svetingai atvėrę duris kurorto svečiams, dar negali jų pakviesti į koncertus ar kitus renginius, rastas kitas būdas čia besilankantiems kurti geras emocijas ir nuotaiką. Praėjusį savaitgalį druskininkiečius ir miesto svečius Druskininkų gatvėse ir parkuose pasitiko neįprastas savaitgalio reginys: įspūdinga, netikėta ir saugi muzikinė scena … ant ratų!

 

 

Ekologiškas elektromobilis, arba Muzikuojantis autobusiukas, kaip jį pakrikštijo Druskininkų kultūros centro (DKC) darbuotojai, nusprendę druskininkiečiams ir kurorto svečiams tokią nuostabią pavasario dieną sukurti ypatingą nuotaiką, virto mobilia scena muzikos atlikėjams. Gerą pusdienį jis važinėjo miesto gatvėmis, parkais, pėsčiųjų takais, Druskonio ežero pakrante, o iš jo skambėjo pati tikriausia – gyva muzika: saksofonisto Roko Barzdžiaus atliekamos melodijos, kurios visiems virpino sielas ir vertė kilnoti kojas.

Tai nebuvo vienintelis siurprizas– muzika skambėjo ir kitose netikėtose kurorto erdvėse: balkonėliuose, ant stogų terasų įsikūrę DJ tenkino netgi parkų lankytojų pageidavimus. Tiesa, DKC išlaikė paslaptį, kur bus galima muziką išgirsti, nes … žiūrovai dar negali būriuotis ir privalo laikytis karantino taisyklių.  Tiesiog šįkart muzika pati ieškojo klausytojų ir kvietė nors šiek tiek pašėlti ir kartu padainuoti.

Druskininkų kultūros centro informacija ir nuotrauka