Dviračių žymėjimo akcija Kauno autobusų stotyje

birželio 19 04:30 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Šį sekmadienį Kauno autobusų stotyje policijos pareigūnai žymėjo kauniečių dviračius. Kiekvienas pažymėjęs savo dviratį galėjo laimėti įvairių prizų – nuo kelioninių puodelių iki nemokamos kelionės į pajūrį „Kautros“ autobusu.

 

„Kiekvienais metais autobusais vyksta vis daugiau keleivių, besivežančių dviračius. Dažniausiai dviračių entuziastai vyksta į pajūrį, kurortinius miestus. Tad nusprendėme kartu su policijos pareigūnais vykdyti šią saugumo akciją Kauno autobusų stotyje. Labai smagu, kad akcija susilaukė tiek dėmesio, miestiečiams atsirado dar viena puiki proga atvykti į autobusų stotį“, – kalbėjo stoties vadovė Laima Pakusienė.

Dviračius policijos pareigūnai žymėjo specialia graviravimo įranga. Kiekvienas dviratis gavo specialų identifikacinį kodą. Policijos atstovai taip pat užklijavo ant dviračių ir specialius lipdukus, kurie nurodė, kad dviratis yra pažymėtas policijos, tai tarsi prevencinė priemonė.

„Atėjus vasarai pastebime dviračių vagysčių padidėjimą, tad visuomet raginame kauniečius pasižymėti savo transporto priemones. Dviračio žymėjimas yra puiki ir vagių atgrasymo priemonė. Be abejo atradus dviratį jis sugrįžtų pas savo šeimininką. Smagu, kad miestiečiai atvyko su vaikais, kurių dviratukus taip pat pažymėjome. „, – kalbėjo policijos atstovė Reda Antanavičiūtė.

Dviračių entuziastų dėmesio susilaukusioje akcijoje buvo pažymėta virš 90 dviračių.

 

Mindaugas Sakalauskas

Autoriaus nuotraukos

 

  • apie-dvira2
  • apie-dvira1
  • apie-dvira4
  • apie-dvira3
  • apie-dvira5