EK: Kelių transporto komandiravimo deklaracijos portalas jau prieinamas ir paruoštas naudoti

by Lina | 27 sausio, 2022 5:09 am

Europos Komisija informavo, kad Kelių transporto komandiravimo deklaracijos portalas  dabar yra prieinamas adresu: https://www.postingdeclaration.eu/landing[1] ir paruoštas naudoti. Šiame naujame portale rasite dažniausiai užduodamus klausimus – DUK ir vaizdo įrašų mokymus, paaiškinančius, kaip naudotis portalu. Tiek DUK, tiek vaizdo įrašų mokymai yra prieinami visomis ES valstybių narių kalbomis, tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai tik automatiniai vertimai, o artimiausiomis dienomis bus atlikti oficialūs vertimai.

Bet kokioms užklausoms  yra pagalbos puslapis https://www.postingdeclaration.eu/help[2]  , kurį galite pasiekti tiesiogiai portale.

Taip pat informavo, kad mokymo portalas, kurį sukūrė mokymų dalyviams ir kelių transporto operatoriams, kaip galutiniams portalo naudotojams, ir toliau bus prieinama adresu: https://www.postingdeclaration-training.eu/landing[3]  iki tolesnio pranešimo, kad vežėjai galėtų išbandyti portalą prieš naudodami jį profesiniais tikslais.  Šis portalas naudojamas tik mokymosi tikslais!

„Linava” informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka 

Endnotes:
  1. https://www.postingdeclaration.eu/landing: https://www.postingdeclaration.eu/landing
  2. https://www.postingdeclaration.eu/help: https://www.postingdeclaration.eu/help
  3. https://www.postingdeclaration-training.eu/landing: https://www.postingdeclaration-training.eu/landing

Source URL: http://ebus.lt/ek-keliu-transporto-komandiravimo-deklaracijos-portalas-jau-prieinamas-ir-paruostas-naudoti/