Elektrėnuose – naujas autobusas

by Lina | 17 lapkričio, 2016 7:14 am

apie-isuz[1]UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ įsigijo naują „Isuzu Turquoise”  autobusą. Tai – jau vienuoliktoji savivaldybė Lietuvoje, šiemet papildžiusi savo keleivinio transporto priemonių parką „Isuzu” autobusais.

 

 

 

 

 

Elektrėniškiai pasirinko visiems gerai žinomą ir Lietuvoje bei Baltijos šalyse bene populiariausią modelį – „Turquoise”. Jis žavi vežėjus patikimumu bei ekonomiškumu. Autobuse sumontuotas 5,2 l  „Isuzu“ variklis, salone – 31 vieta keleiviui, taip pat viena gidui ir viena – vairuotojui.

„Stengiamės patenkinti visus klientų poreikius, pasiūlyti optimalų sprendimą. Šįkart elektrėniškiams pasiūlėme vadinamąją „demo“ versiją – autobusas nuvažiavęs vos 13 tūkst. kilometrų, tačiau jo kaina – šiek tiek mažesnė negu visai naujo. Be to, bendrovei „Elektrėnų komunalinis ūkis“ pasiūlėme autobusą įsigyti pagal veiklos nuomos sutarttį penkeriems metams“, – sako bendrovės „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslanas Andrejevas.

Prieš apsispręsdami įsigyti naują autobusą, elektrėniškiai jį išbandė. Įmonės vadovams patiko tylus variklio darbas, „minkšta“ eiga. „Elektrėniškiams pasiūlytas autobusas jau buvo su daugybe įvairių komforto elementų – jame integruotas nemokamas Wi-Fi interneto ryšys, taip pat yra televizorius su DVD, kavinukas, šaldytuvas – žodžiu, viskas, ko reikia vykstant ir į tolimesnę kelionę ir norima įtikti prie patogumų įpratusiam šiuolaikiniam žmogui“, – sako „Isuzu“ pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

„Isuzu“ autobusai jau įrodė ir savo patikimumą važiuojant žvyrkeliais. Pasak UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ transporto skyriaus vadovo Jono Vainiūno, prieš pirkdami naują transporto priemonę, elektrėniškiai tuo įsitikino gavę autobusą išbandyti. „Gerai, kad „Saločiai ir partneriai“, turėdami patirties, priekinį stiklą apklijavo apsaugine plėvele. Tai turėtų padėti apsaugoti jį nuo skilimo pataikius nuo kelio atšokusiems akmenukams. Už kelių dienų jau turėsime tarptautinę licenciją, ir autobusas galės vežti mūsų rajono gyventojus ir į kaimynines šalis“, – džiaugiasi J. Vainiūnas.

 

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Elektrėnų komunalinis ūkis“ nuotraukos

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/11/apie-isuz.jpg

Source URL: http://ebus.lt/elektrenuose-naujas-autobusas/