Elektriniai autobusai netrukus pasirodys dar viename Lietuvos mieste

by Lina | 5 lapkričio, 2021 1:23 pm

Trakų rajono savivaldybė ir UAB ,,Trakų autobusai“ 2020 metais parengė projektą „Viešojo transporto priemonių parko atnaujinimas Trakų mieste“.

Projektas buvo įvertintas kaip tinkamas įgyvendinti ir finansuoti, todėl jau šių metų birželio 3 dieną UAB ,,Trakų autobusai“ ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra pasirašė Projektų finansavimo klimato kaitos programos lėšomis teikiant subsidiją sutartį. Sutarties pasirašymo tikslas – įsigyti du naujus visiškai elektra varomus autobusus ir pagerinti Trakų rajono savivaldybės viešojo transporto teikimo paslaugas. Bendrovė džiaugiasi galėdama keleiviams suteikti kokybišką paslaugą bei prisidėti prie oro taršos ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimo bei sveikos, švarios ir saugios gyvenamosios aplinkos kūrimo.
Po sutarties pasirašymo UAB ,,Trakų autobusai“ atliko pirkimo ,,Nauji žemagrindžiai autobusai“ procedūras ir 2021 m. lapkričio 4 dieną su UAB „Saločiai ir partneriai“ pasirašė pirkimo sutartį dėl dviejų elektrinių žemagrindžių autobusų „Isuzu Novaciti Volt įsigijimo.
Nauji, visiškai elektriniai du autobusai Trakų rajono gyventojus ir svečius turėtų pasiekti iki 2022 metų liepos mėnesio.

„Trakų autobusai“ informacija ir nuotrauka

Source URL: http://ebus.lt/elektriniai-autobusai-netrukus-pasirodys-dar-viename-lietuvos-mieste/