Elektroninio bilieto kainos ir pildymas Kauno maršrutiniame taksi

sausio 31 05:04 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Pildykite e.bilieto korteles maršrutiniuose taksi. Kelionės metu pasipildykite kortelę vienkartiniais ar mėnesiniais bilietais. Tai gali būti ne tik maršrutinių taksi e.bilietai, bet ir e.bilietai galiojantys Kauno miesto autobusuose bei troleibusuose.

 

 

 

Norėdami  papildyti kortelę pinigų suma, iš kurios mokėsite už vienkartinius ar mėnesinį e. bilietus: paduokite vairuotojui kortelę ir pinigų sumą, kuria norite papildyti. Būtinai nurodykite vairuotojui e.bilieto pildymo tipą (vienkartinis ar mėnesinis).

Minimali suma, kuria galite pildyti e.bilieto kortelę maršrutiniame taksi – 5 €. Prašome vairuotojui pinigų sumą pateikti be grąžos ir mažesnio nominalo kupiūromis. Papildę kortelę, saugokite kasos kvitą, kol galios jūsų e. bilietas. Kvito gali prireikti atkuriant pirktus e. bilietus, sugadinus ar praradus kortelę.

E.bilietų kainos

Dar neturite e.bilieto kortelės ir norite ją įsigyti? Ją jums gali parduoti maršrutinio taksi vairuotojas. Jos kaina kaip ir kitose platinimo vietose – 1,5 €.

Kelionė miesto maršrutiniu taksi apmokant vienkartiniu e.bilietu kainuoja 1,1 €. Mėnesinis maršrutinių taksi e.bilietas kainuoja 35 €. Jis galioja visomis savaitės dienomis, 51-57 maršrutų maršrutiniuose taksi.

E.bilieto kortelę galima papildyti taip pat Kauno autobusų stoties kasose ir kituose platinimo taškuose.

Kautros informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka