Estijoje sukurtoje „Tpilet” sistemoje – visos Europos autobusai

by Lina | kovo 24, 2016 4:29 am

apie-est[1]Viena iš didžiausių transporto kompanijų „Transdev“ partneriu tolimojo susisiekimo autobusų bilietų pardavimo sistemai plėtoti pasirinko Estijos komapaniją „Tsolutions”. Įmonė – ir sistemos „Tpilet”, veikiančios Estijoje, kūrėja.

 

 

Bilietų pardavimo sistema „Tpilet” veiks „Transdev“ tolimojo susisiekimo autobusuose, vežančiuose keleivius su „Eurolines“ ir „Isilines“ ženklu Prancūzijoje, Belgijoje, Portugalijoje, Vokietijoje ir Čekijoje.

Remiantis pasirašyta sutartimi, Estijos įmonė bus atsakinga už programinės įrangos diegimą bei palaikymą, taip pat už sistemos administravimą.

Visi „Transdev“ bilietai bus parduodami per Estijoje sukurtą sistemą. Estai, kaip strateginiai partneriai, bus atsakingi už tolesnių darbų ciklą.

Bilietų pardavimo sistema „Tsolutions“ šiuo metu jau veikia Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Austrijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Suomijoje, Bulgarijoje ir Honkonge. Pasak įmonės atstovų, „Tsolutions“ sukurtai sistemai šiuo metu nėra lygių pasaulyje pagal lankstumą ir siūlomų galimybių gausumą.

Didžiulis sandoris „Tsolutions“, kurioje dabar dirba vos 25 žmonės, reiškia didelės plėtros galimybes. Planuojama priimti daugiau darbuotojų, įsikurti naujame ofise Tartu mieste.

Prie Estijoje sukurtos bilietų pardavimo platformos „Transdev“ ketina laipsniškai pereiti iki 2017-ųjų pavasario, rašo rus.delfi.ee.

 

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

 

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/03/apie-est.jpg

Source URL: http://ebus.lt/estijoje-sukurtoje-tpilet-sistemoje-visos-europos-autobusai/