Europos judumo savaitė: pramogos Šiauliuose

rugsėjo 24 20:51 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Šiemet Europos judumo savaitės metu UAB „Busturas“ parengė smagių pramogų vaikams. 2018 metų judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“. Taigi šiais metais, kad vaikai kuo dažniau rinktųsi autobusą savo judėjimui mieste, UAB „Busturo“ komanda lankė lopšelius – darželius ir mokyklas ir skatino vaikus susidraugauti su viešuoju transportu.

Gausioje „Busturo“ komandoje buvo smagus ir net labai didelis „zuikis“, linksmas kontrolierius, muzikantas, vadybininkai ir kiti darbuotojai. Draugišku gamtai autobusu, kuris varomas suslėgtomis gamtinėmis dujomis, aplankytos 5 įstaigos, apie 400 vaikų, kurių auklėtiniams nuvežta saldžių siurprizų, taip pat visiems norintiems buvo suteikta proga išbandyti vairuotojo kėdę, pažymėti e.bilietą, susipažinti su bilietų kontrolieriumi, įteikta atšvaitų. Autobuse grojo garsi ir linksma muzika, emocijos virė, vaikai krykštavo. Mažieji keleiviai „Busturo“ komandai padovanojo gražių piešinių, saldžių slyvų o svarbiausia – daug šypsenų ir nuoširdžių vaikiškų „ačiū“.

Kiekvienai aplankytai įstaigai nuvežėme dovaną – naująjį Šiaulių miesto maršrutų žemėlapį, kuriame sužymėtos visos e.kortelių papildymo vietos. Turėjome puikią savaitę su savo mažaisiais keleiviais, vieni kitiems atsisveikinant pažadėjome, kad tikrai dar susitiksime!

Busturo informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka