Į gastronominę kelionę – prabangiu autobusu

lapkričio 10 07:03 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Didžiojoje Britanijoje pasirodė unikalus „Rosbery“ restoranas. Anksčiau tai buvo dviaukštis autobusas , o dabar – aukščiausios klasės restoranas.

Restoranas įrengtas senoviniame dviaukščiame „Routemaster”. Jo savininkas Simon‘as Davis‘as pasistengė, jog senas autobusas taptų prabangia vieta pailsėti bei paragauti prabangių valgių bei gėrimų.

Pirmame „Rosbery“ aukšte įsikūrė kokteilių baras, kur galima atrasti daugybę vyno rūšių. Antrajame aukšte įsikūrė restoranas, kur telpa 30 svečių.

Maitinimo įstaiga stebina ne tik savo forma, bet ir interjeru. Čia yra spinta su senoviniais stalo žaidimais, o kibirėlis šampanui atkeliavo tiesiai iš Lordų rūmų.

Restorano valgiaraštis nuolat atnaujinamas, kadangi į jį padirbėti kviečiami skirtingi virtuvės šefai, įnešantys savų pataisų.

Be kitų siurprizų, restorane įrengtas atitraukiamas stogas. Tokiu būdu lankytojai esant geram orui gali ne tik kvėpuoti tyru oru, bet ir pasigrožėti pro šalį bėgančiais vaizdais.

Šiuo metu „Rosbery“ važinėja po Oksfordšyrą, o artimiausiu metu autobusas restoranas išvyks į kelionę po Didžiąją Britaniją.

Filmuotus kadrus galite pasižiūrėti čia:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ALO91pz7lCg

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.