Greitį viršijantiems vairuotojams – raudonas šviesoforo signalas

lapkričio 13 04:19 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Kauno miesto mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius siūlo šviesoforais reguliuojamose pėsčiųjų perėjose įrengti sistemą, kuri leistų sustabdyti greitį viršijančius automobilius, nepaisant to, kad jiems dega žalias šviesoforo signalas.

„Mano siūlymo esmė paprasta – į šviesoforą būtų integruotas greičio matuoklis, kuris užfiksavęs greitį viršijantį pažeidėją, automatiškai įjungtų raudoną šviesoforo signalą. Tokiu būdu greičio mėgėjas bus priverstas stabdyti, o ilgainiui turėtų padidėji vairuotojų drausmė ir sąmoningumas, nes pernelyg skubėdamas tu sustosi ne tik pats, bet sustabdysi ir už tavęs važiuojančių automobilių srautą“, – sakė šį siūlymą Kauno miesto savivaldybės administracijoje užregistravęs vicemeras.

S. Buškevičiaus teigimu, šios sistemos įrengimas yra būtinas prie švietimo įstaigų, kur per gatves eina didelis vaikų srautas. Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus specialistai dėl šio vicemero siūlymo konsultuotis su už šviesoforų įrengimą ir priežiūrą atsakinga bendrove „Kauno gatvių apšvietimas“. Tokia sistema jau kuris laikas sėkmingai veikia Latvijos sostinėje Rygoje.

Kauno miesto savivaldybės informacija

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.