„Hanover Displays“ stende „Busworld Europe“ – ketvirtosios kartos švieslentės

by Lina | 4 lapkričio, 2019 5:56 am

Lankantis „Busworld Europe“ parodoje, buvo įdomu susipažinti su naujomis, itin aukštos rezoliucijos švieslentėmis, skirtomis viešajam transportui.

 

Naujosios ketvirtosios kartos švieslentės, kurios yra plonesnės, lengvesnės. Pasak „Hanover Displays“ pardavimų atstovo Baltijos regionui Alberto Ulicko, gamintojai ypač didžiuojasi pateikę švieslenčių pasiūlymą Londono viešajam transportui.

Iki šiol Londono autobusai naudojo roletus, šią sistemą prižiūrėti buvo labai sudėtinga. Bendrovė „Transporto for London“ neleido diegti mieste jokių švieslenčių, nes trūko rezoliucijos, kad vaizdas būtų geras.

„Hanover Displays“ sugebėjo pateikti Londono viešojo transporto operatoriui tokį pasiūlymą, kuris atitiko visus reikalavimus. „Švieslentėse išgaunamas toks pat vaizdas, koks būdavo naudojant roletus. Tokios švieslentės yra tris ar keturis kartus brangesnės nei įprastos, bet pigesnės nei roletai“, – sakė A. Ulickas.

Parodoje taip pat buvo galima apžiūrėti „Hanover Displays“ sukurtas švieslentes su spalvota zona, kur galimi skirtingi spalvų sprendimai. Užsakovams gamintojai gali pasiūlyti jiems geriausiai tinkančius sprendimus.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

 

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0047.jpg
  2. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0101.jpg
  3. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0100.jpg
  4. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0102.jpg
  5. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0103.jpg

Source URL: http://ebus.lt/hanover-displays-stende-busworld-europe-ketvirtosios-kartos-svieslentes/