Šiandien į Vilniaus gatves išvažiavo „Transrevis“ mikroautobusai

sausio 06 05:35 2014 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Nuo sausio 6-osios sostinėje 13, 58, 61 ir 82 autobusų maršrutais keleivius veža dar vienas privatus vežėjas – bendrovė „Transrevis“.

Įmonė laimėjo bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ skelbtą konkursą keleiviams vežti. Primename, jog visuose privataus vežėjo mikroautobusuose galioja elektroninis bilietas, o už važiavimą galima atsiskaityti Vilniečio kortele. Jos neturintys ar nepapildę, bilietą gali nusipirkti iš vairuotojo.

Privačių autobusų keleivius kontroliuos savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ kontrolieriai, o vežėjai privalės laikytis eismo tvarkaraščių, taip pat Kelių eismo taisyklių.

„Prieš išleisdami į gatves, visus „Transrevio“ vairuotojus apmokėme dirbti su elektroninio bilieto įranga. Iš vairuotojo galima nusipirkti 3,50 Lt kainuojančius bilietus, kuriuos reikia pasižymėti šalia vairuotojo sumontuotu mechaniniu bilietų žymekliu“, – sako bendrovės „Vilniaus viešasis transportas” generalinis direktorius Gintaras Nakutis.

Transporto priemonių salone taip pat yra keleivių vežimo Vilniaus mieste taisyklės, informaciniai lipdukai apie bilietų kainas ir pan.Autobusiukų išorėje, viršutinėje šonų dalyje, užklijuotos spalvotos juostos, kad keleiviai suprastų, kad tai – „Vilniaus viešojo transporto“ maršrutas.

Gatvėse pasirodžius privataus vežėjo mikroautobusams, keičiasi ir anksčiau minėtų autobusų tvarkaraščiai. Dabar keleiviai autobusų sulauks dažniau.

Kiekviename iš „Transrevis“ mikroautobusų telpa šešiolika keleivių.

Sutartis su bendrove „Transrevis“ pasirašyta gruodžio pabaigoje. Ji galios pusmetį, po to sutartį bus galima pratęsti dar kartą, tačiau ne ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui.

Tai – jau ne pirmieji privatūs keleivių vežėjai, sugrįžę į miesto gatves. Lapkritį keleivius pradėjo vežti „Ridvija“ ir „Meteorit turas“.

Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.