Individualių poreikių turintys žmonės dėkingi keleivių vežėjams už pagalbą

rugsėjo 09 04:18 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusiose „Sostinės dienose“ dalyvavo ir Nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras, kuriame muzikuoja žmonės, turintys negalią ir muzikos profesionalai. Orkestro dalyviams vežti autobusą skyrė Vilniaus bendrovė TOKS. 

Asociacijos „Savarankiškas gyvenimas“ prezidentas Ričardas Dubickas pasidžiaugia, kad bendrovės TOKS vadovas Arūnas Indrašius visada labai jautriai reaguoja į individualių poreikių turinčių žmonių prašymus. „Bendrovė TOKS turi du žmonėms su judėjimo negalia pritaikytus autobusus. Ne sykį skyrė juos mūsų reikmėms nemokamai. Šįkart specialiai pritaikyto autobuso pavėžėti Nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro muzikantams nereikėjo, pakako ir įprasto. Esame labai dėkingi A. Indrašiui už supratingumą ir geranoriškumą. Džiaugiamės dėl užsimezgusio gražaus bendradarbiavimo su Lietuvos keleivių vežimo asociacija, iš jos narių visada sulaukiame supratimo ir pagalbos“, – pabrėžia R. Dubickas.

Asociacijos prezidentas tikisi, kad keleivių vežėjų ir žmonių su individualiais poreikiais bendravimas tęsis ir toliau, LKVA pasirašė Memorandumą dėl transporto priemonių ir transporto fizinės ir informacinės infrastruktūros pritaikymo individualių poreikių turintiems žmonėms.

Lina Jakubauskienė