„Irizar“ siūlo SGD ir LNG technologijas

by Lina | 26 lapkričio, 2020 5:19 am

„Irizar Group“ į savo technologijų sąrašą įtraukia suspaustas gamtines dujas ir suskystintas gamtines dujas. Suskystintas gamtines dujas galės naudoti „Irizar i4“ ir „Irizar i3le“ modelių autobusai, kurių ilgis nuo 12 iki 15 metrų, o suspaustas gamtines dujas – „Irizar i4“, „Irizar i6“ ir „Irizar i6S“, kurių ilgis nuo 12 iki 15 metrų. Visi autobusai gaminami  ant „Scania“ važiuoklės.

 

„Irizar“ atstovų teigimu, dujų technologija sumažina CO2 išmetimą į aplinką 20–25%, NOx – iki 60%, o kietųjų dalelių išmetimą – daugiau nei 98%, lyginant su dyzeliniais varikliais. Vieną kartą pripildžius bakus SGD, transporto priemonės galės nuvažiuoti iki 500 km, LNG – dvigubai ilgiau.

Vairuotojo skydelyje įtaisytas ekranas, kur jis gali matyti dujų sunaudojimą, taip pat aptikti galimą nuotekį, prireikus paspausti gaisro gesinimo sistemos mygtuką. Transporto priemonėse yra tokia pati oro kondicionavimo sistema kaip ir dyzelinėse. Vidinių lubų aukštis, salono bagažinės lentynos ir bagažo skyriaus talpa taip pat sutampa su dyzeline versija.

Naujosios kartos „Irizar i4“ pirmą kartą buvo pristatytas 2019-aisiais vykusioje „Busworld Europe“ parodoje.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka

Source URL: http://ebus.lt/irizar-siulo-sgd-ir-lng-technologijas/