Įsigytų bilietų ir e. piniginės lėšų grąžinimas Vilniuje nuo šiol dar paprastesnis

by Lina | 30 sausio, 2024 6:25 am

Klientų patogumui pristatome naują funkcionalumą (grąžinimo formą[1]), leidžiantį dar greičiau ir paprasčiau susigrąžinti JUDU / Vilniečio kortelės e. piniginėje esančias lėšas. Taip pat šiuo įrankiu galės pasinaudoti ir tie, kurie bilietą įsigijo, bet dėl vienų ar kitų priežasčių nepanaudojo. 

Ką svarbu žinoti?

Norintiems susigrąžinti e. piniginės lėšas: grąžinimo terminas netaikomas, pinigai į kliento banko sąskaitą bus grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

Norintiems grąžinti įsigytus bilietus: nepanaudotus (neaktyvuotus) visų rūšių bilietus galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo bilieto įsigijimo datos, pinigai į kliento banko sąskaitą bus grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

SVARBU: grąžinimo forma gali pasinaudoti tik „m.Ticket”, www.judu.lt[2] savitarnoje ir Klientų aptarnavimo centruose bilietus įsigiję klientai.

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą. Viešojo transporto paslaugomis 2022-aisiais kasdien naudojosi daugiau kaip 170 tūkst. keleivių, kurie keliones troleibusu ar autobusu pernai įvertino 8,32 balais iš 10, o tai – aukščiausias įvertinimas nuo 2019-ųjų. Įmonė taip pat užtikrina sklandų miesto eismo organizavimą ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe diegia inovatyvius sprendimus, kuriančius vaikštomą miestą.

judu.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka 

Endnotes:
  1. grąžinimo formą: https://judu.lt/isigytu-bilietu-ir-e-pinigines-lesu-grazinimas/
  2. www.judu.lt: http://www.judu.lt/

Source URL: http://ebus.lt/isigytu-bilietu-ir-e-pinigines-lesu-grazinimas-vilniuje-nuo-siol-dar-paprastesnis/