„Iveco Group“ pristato naują logotipą

by Lina | 7 spalio, 2021 4:18 am

„Iveco Group“ 2022-ųjų pradžioje pasirengusi atsiskirti nuo „CNH Industrial“. Jau pristatytas naujas logotipas, o naujosios grupės autobusų verslui vadovaus Domenico Nucera, grupės generalinis direktorius – Gerritas Marxas.

„Pilka spalva sukelia stabilumo jausmą ir yra užuomina į darbščios bendrovės kelią. Mėlynas taškas tarp žodžių „Iveco“ ir „Group“ rodo kelią į ateitį, kuriai įtakos turi tvarios naujovės. Ratas prideda dar vieną elementą, dinamiškas grafinis įrenginys, siūlo atkreipti dėmesį į visas logotipo kompozicijos detales “, – sako bendrovės atstovai.

Žemiau logotipo yra pasklidę prekės ženklai: IVECO, novatoriškas komercinių transporto priemonių prekės ženklas, projektuojantis, gaminantis ir parduodantis sunkias, vidutines ir lengvas komercines transporto priemones, ir „FPT Industrial“, pagrindinė grupės dalis, kuri valdo dukterinių įmonių prekių ženklus.

Šalia jų yra autobusų markės IVECO BUS ir HEULIEZ; „Iveco Defense Vehicles“, ASTRA, „Magirus“; ir IVECO CAPITAL bei „Iveco Group“ finansavimo grupė.

eBus.lt

Source URL: http://ebus.lt/iveco-group-pristato-nauja-logotipa/