Jaunuoliai vienoje iš Talino autobusų stotelių įsirengė jaukų būstą (video)

by admin | rugsėjo 2, 2014 3:42 am

Jaunuoliai keletui valandų vieną Talino autobusų stotelių pavertė butu ir stebėjo praeivių bei viešojo transporto keleivių reakciją.

Mandagūs vaikinai siūlė autobuso laukiantiems keleiviams prisėsti, tai pat siūlėsi pavaišinti juos kava ar arbata. Į klausimą, ką jie veikia stotelėje, jaunuoliai atsakinėjo įvairiai, praneša „Tallinn City”.

Smalsi moteris paklausė jaunuolių: „Ar jūs čia gyvenate?”. Vaikinai atsakė, kad jie tiesiog nusipirko žemės sklypelį. Tuomet moteris paprieštaravo – dar vakar čia buvo įprasta viešojo transporto stotelė. „Mes tik vakar atsikraustėme į šį „butą”, – atsakė jai naujieji gyventojai.

Vyrui vaikinai pasakojo, kad draugas jiems pasiūlė apsigyventi šiame „bute”. „Jis parodė mums dviejų kambarių butą, kuris yra netoliese, tačiau jis mums nepatiko. Be to, mums neužteko pinigų butui, todėl nusprendėme nusipirkti stotelę. Mums žadėjo čia įvesti elektrą. Ar jūs neturite pažįstamo elektriko?”, – teiravosi vaikinai praeivio.

Kaip atrodė jaunuolių „gyvenimas“ autobusų stotelėje, galite pasižiūrėti čia:

http://www.youtube.com/watch?v=cFCxO1fWWuE&feature=player_embedded[1]

eBus.lt

Nuotrauka – iš youtube.

Endnotes:
  1. http://www.youtube.com/watch?v=cFCxO1fWWuE&feature=player_embedded: http://www.youtube.com/watch?v=cFCxO1fWWuE&feature=player_embedded

Source URL: http://ebus.lt/jaunuoliai-vienoje-i-talino-autobus-stoteli-sireng-jauk-bst-video/