JTO kelių transporto darbo grupė derino „OmniBUS“ įgyvendinimo detales

gegužės 06 06:56 2015 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Asociacijos „Linava“ Keleivinio transporto skyriaus vadovas Jevgenij Stolovickij balandžio 28–29 dienomis viešėjo Ženevoje ir dalyvavo specialioje Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) kelių transporto darbo grupės sesijoje, į kurią buvo deleguotas kaip ekspertas, atstovaujantis Tarptautinei kelių transporto sąjungai (IRU).

Specialioje sesijoje buvo svarstomas tarptautinis susitarimas dėl reguliariųjų tarptautinių vežimų autobusais – „OmniBUS“. Įgyvendinus šį projektą, skirtingose šalyse pagal unifikuotą tvarką būtų organizuojamas reguliariųjų tarptautinių maršrutų atidarymas, funkcionavimas bei kontrolė.

Pasak J. Stolovickio, „OmniBUS“ įvesta vieninga tvarka supaprastintų tarptautinių vežimų reglamentavimą, o tai vežėjams sudarytų galimybes lengviau atidaryti naujus tarptautinius maršrutus. Taip pat susitarimas ženkliai prisidėtų, gerinant reguliariojo tarptautinio susisiekimo autobusais kokybę.

Šiuo metu projektas „OmniBUS“ jau artėja link galutinio įgyvendinimo: sesijos metu šalys aptarė susitarimo ratifikavimą, pasirašymą ir derino kitas detales. Finalinį projekto aptarimą numatoma organizuoti 2015 m. rudenį.

„Linavos“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.