Jungtinis Klaipėdos viešojo transporto bilietas – ir Šilutės traukinyje

by Lina | 26 spalio, 2023 4:15 am

Jau dvidešimt dienų traukinių keleiviai gali naudotis galimybe kartu pirkti ir Klaipėdos viešojo transporto bilietą https://www.klaipedatransport.lt/lt/naujienos/jungtinis-traukinio-ir-autobuso-bilietas-jau-ir-klaipedoje-1036[1] . Tokia paslauga teikiama ne tik vilniečiams, dabar ja gali naudotis ir traukinio Šilutė – Klaipėda keleiviai.

Pirmieji rezultatai rodo, jog jungtinis traukinio ir autobuso bilietas nėra labai populiarus, juo pasinaudojo tik kelios dešimtys traukinių keleivių. Nors taip pirktas bilietas pigesnis nei perkant bankine kortele pačiam autobuse, tačiau tas centų  skirtumas, panašu, keleiviams neatrodo reikšmingas.

Kaip ten bebūtų, kuo lankstesnė bilietų pirkimo tvarka, kuo įvairesniais būdais juos galima įsigyti – tuo patogiau keleiviams. Jungtinis traukinio ir autobuso bilietas taip pat turės siaurą, tačiau kai kuriems keleiviams patogią nišą.

klaipedatransport.lt informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka 

Endnotes:
  1. https://www.klaipedatransport.lt/lt/naujienos/jungtinis-traukinio-ir-autobuso-bilietas-jau-ir-klaipedoje-1036: https://www.klaipedatransport.lt/lt/naujienos/jungtinis-traukinio-ir-autobuso-bilietas-jau-ir-klaipedoje-1036

Source URL: http://ebus.lt/jungtinis-klaipedos-viesojo-transporto-bilietas-ir-silutes-traukinyje/