Kaip bus įgyvendinama priemonė „Visuomeninio transporto ir kitų mažiau taršių judumo priemonių fiziniams asmenims skatinimas“

by Lina | 23 rugpjūčio, 2021 4:37 am

LR Aplinkos ministerija pateikė paaiškinimą, kaip bus įgyvendinama priemonė „Visuomeninio transporto ir kitų mažiau taršių judumo priemonių fiziniams asmenims skatinimas“.

Priemonėje numatyta, kad kompensacinės išmokos (iki 1000 eurų) skiriamos taršų automobilį sunaikinusiems fiziniams asmenims už įsigytą ekologiškesnę susisiekimo priemonę – dviratį, paspirtuką, motociklą, mopedą, metinį viešojo transporto bilietą ar e-piniginės papildymui viešojo transporto (autobusų, troleibusų, geležinkelio) paslaugų.

Aplinkos ministerijos rašte kalbama, kad asmenys, kurie sunaikina savo seną taršų automobilį ir nori gauti kompensacija mažiau taršiai  tr. priemonei, paspirtukui ar mėnesiniam viešojo transporto bilietui, privalo pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kuri neišrašoma, kol e-bilieto e-piniginėje neišnaudojami visi pinigai.

LKVA informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

 

Source URL: http://ebus.lt/kaip-bus-igyvendinama-priemone-visuomeninio-transporto-ir-kitu-maziau-tarsiu-judumo-priemoniu-fiziniams-asmenims-skatinimas/