KAMA CMK – padangos autobusams

gruodžio 17 04:37 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Nižnekamsko padangų gamykloje pradėta masinė gamyba naujosios KAMA CMK 275/70R22.5 NU-301 padangos, kuri yra universalaus protektoriaus , ir gali būti montuojama tiek ant priekinės, tiek ant varančiosios ašies, daugiausiai naudojama miesto autobusams. Naujosios padangos pasižymi stipresniais šonais, tai užtikrina geresnę apsaugą nuo smūgių į bortus ir įpjovų, taip pat prideda stabilumo važiuojant tiek sausa, tiek šlapia kelio danga. Stabilumą važiuojant bet kokiomis oro sąlygomis taip pat užtikrina tankiomis limelėmis supjaustytas išilginis protektorius su keturiais giliais grioveliais, sumažinančiais akvaplanavimo riziką.

Specialus šoninis nusidėvėjimo indikatorius leidžia nuolat kontroliuoti padangos stovį, taip garantuojant keleivių saugumą. Didelis padangos privalumas yra jos tinkamumas protektoriaus gilinimui – apie gilinimo poreikį autobuso savininką įspės specialus peilio formos indikatorius.

Kai protektorius nusidėvi iki „snaigės“ indikatoriaus, tai yra informacija autobuso savininkui, jog žiemos metu šias padangos eksploatuoti nerekomenduojama.

Dar vienas šios padangos, kaip ir kitų KAMA CMK padangų, privalumas – tai yra galimybė šią padangą restauruoti. Protektoriaus gylinimas ir padangos restauravimas yra patys efektyviausi būdai padidinti padangos eksploatavimo laiką. Jų dėka padangų eksploatavimo laikas padidėja kone tris kartus. Be akivaizdžios ekonominės naudos, šios padangos yra draugiškos gamtai, nes, pailginant padangos eksploatavimo laiką, sunaudojama mažiau padangų.

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.