Karantino metu tęsiamas Alytaus viešojo transporto eismo ribojimas

balandžio 17 04:35 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo balandžio 14 d. iki 27 d. Alytaus miesto viešasis transportas kaip ir pastarąsias savaites kursuos tik darbo dienomis nuo 5 iki 9 val. ir nuo 14.30 iki 17 val. Šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis dienomis viešasis transportas nevažiuos.

 

 

 

 

Primename, kad  siekiant apsaugoti labiausiai pažeidžiamų asmenų grupę nuo galimo užsikrėtimo koronavirusu rizikos nuo 2020 m. balandžio 1 d. nekursuoja 5-asis autobuso maršrutas.  Šio autobuso maršruto galutinių autobusų stotelių (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) pasiekiamumą užtikrina 2-asis ir 7-asis autobusų maršrutai, todėl keleiviai nenukenčia. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva – 2-asis autobuso maršrutas kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu  SB „Nemunas“ keleivius kaip įprasta aptarnauja 7-asis autobusų maršrutas.

Visi keleiviai privalo:

  • dėvėti pirštines;
  • būti su apsauginėmis veido kaukėmis arba respiratoriais.

Be šių apsaugos priemonių keleiviai nevežami.

Keleiviai taip pat turi vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais. Neturintys el. bilieto kortelių, jas gali įsigyti iš autobusų vairuotojų ir papildyti el. piniginę daugkartiniam naudojimui!

Primename, kad Alytaus miesto viešasis transportas karantino tvarkaraščiais kursuos iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos. Tvarkaraščiai autobusų stotelėse nebus keičiami.

Atnaujintą informacija apie Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/;

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt.

Komunikacijos skyriaus informacija