Kaune uždaromas 51-asis mikroautobusų maršrutas

rugsėjo 25 04:06 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Atvėstančius orus Kaune visuomeninis transportas pasitinka su pokyčiais. Nuo spalio 1 dienos Kauno mieste uždaromas 51 mikroautobuso maršrutas. Apie nuostolingą maršrutą, būtinybę atlikti pakeitimus kalba vežėjų atstovas Mindaugas Sakalauskas.

„Nuo pat pirmų darbo mėnesių gavome signalus, kad 51 maršrutas yra nuostolingas. Per visą laikotarpį kiek dirbame, darėme įvairius pakeitimus šiame maršrute, bet matome tik krentančius skaičius. Jei kauniečiai sako, kad šis maršrutas nėra reikalingas, mes pagaliau turime įsiklausyti ir baigti jame darbus. Niekad nėra smagu priimti tokius sprendimus, bet jie šiai dienai būtini”, – pasakojo M. Sakalauskas.

Visiems 51 maršruto keleiviams, kurie jau spėjo įsigyti mėnesinius bilietus anot vežėjų bus grąžinti pinigai už mėnesinius bilietus. Jiems tereikia iki spalio 1 dienos atvykti adresu Statybininkų g. 3 (“Mano Kaunas”) ir pateikti pirkimo čekį su e.bilieto kortele.

Vežėjai taip pat informuoja, kad maršrutinių taksi vairuotojai neliks be darbo ir jį tęs įmonėje.

„Nei vieno norinčio dirbti vairuotojo nepaliksime be darbo. Vieni darbą tęs maršrutiniuose taksi, kiti tarpmiestiniuose autobusuose”, – pasakojo “Kautros” atstovas.

Vežėjų atstovas pasakoja, kad šiuo žingsniu įmonė siekia, kad maršrutinių taksi verslas Kaune taptų rentabilus.

„Darome viską, kad galėtume toliau tęsti darbą maršrutiniais taksi Kauno mieste. Kauniečiai pamatė, kad gali keliauti greitai ir šiuolaikiškai. Jei norime taip važiuoti ir toliau, turime atsisakyti nerentabilių maršrutų”, – minėjo pašnekovas.

Kautros informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka