„Kauno autobusų” profesinės sąjungos nariai užbaigė vasaros sezoną Šventojoje

by Lina | 30 rugpjūčio, 2022 3:41 am

Rugpjūčio mėnesį užbaigėme vasaros sezoną poilsio namuose ,,Elektronas” .

2022 m. pasirašėme susitarimą su poilsio namais „Elektronas“ ir numatėme darbuotojų profesinės sąjungos ir jų šeimos nariams poilsį birželio-rugpjūčio mėnesį poilsio namuose.

Džiaugiuosi, kad 2022 metais poilsio namuose pailsėjo 178 darbuotojai ir jų šeimos nariai. Profsąjungos ir šeimos nariams kompensavome 20 proc. kelialapio kainos, apmokėjimo už patalynę ir pagalvės mokestį. Baigiantys poilsio sezonui, rugpjūčio 27 d., su poilsio namų direktore aptarėme kainas 2023 metams. Sutarėme, kad nuo birželio 1 iki 23 dienos kainos liks tokios pačios. Nuo birželio 23 d. iki rugsėjo 10 d. poilsio namų kainos kils nuo 5 iki 10 eurų dėl pabrangusios elektros kainų.

Sutarėme, kad darbuotojui nuomojant 7 paras ir daugiau,  nameliui parai bus taikoma 5 eurų nuolaida. Darbuotojų registracija pradėsime 2023 m. sausio mėnesį ir užbaigsime balandžio 25 d. Planuojame išleisti leidinį  profsąjungos nariams, kuriame bus paminėtos kainos.

Naudodamas proga noriu padėkoti darbuotojų profesinės sąjungos finansininkei Jurgitai Dulinskienei už pagalbą bendraujant su poilsio namais ,,Elektronas” pervedant lėšas už darbuotojų poilsį.

Bronius Bučelis

 

Source URL: http://ebus.lt/kauno-autobusu-profesines-sajungos-nariai-uzbaige-vasaros-sezona-sventojoje/