Kauno maršrutinių taksi keleiviams – svarbios dovanos

vasario 14 05:10 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Ryte kauniečiai, keliaujantys maršrutiniais taksi buvo maloniai nustebinti. Policijos pareigūnai stabdė mikroautobusus ir įlipę keleiviams dovanojo atšvaitus.

 

 

 

Rytinė akcija organizuota norint dar kartą atkreipti dėmesį į saugumą kelyje tamsiu paros metu.

„Svarbu prisiminti, kad keleiviai išlipę iš autobusų toliau dalyvauja eisme. Tuomet atšvaitas ir turi atlikti savo darbą. Smagu, kad keleiviai pozityviai priėmė dovanas. Vis tik norėtųsi matyti daugiau kauniečių, dėvinčių atšvaitus“, – kalbėjo viena iš akcijos organizatorių, bendruomenės pareigūnė Reda Antanavičiūtė.

Anot pareigūnų, nors kasmet ir išdalinama tūkstančiai atšvaitų, ne visi eismo dalyviai juos dėvi.

Priminė apie e.bilieto papildymą maršrutiniame taksi

Policijos akcijos metu keleiviams buvo dalijami atšvaitai ant kurių buvo užrašas primenantis apie e.bilietų papildymą maršrutiniuose taksi.

„Norėjome šia akcija taip pat priminti keleiviams, kad savo elektroninius bilietus jie gali pasipildyti maršrutiniuose taksi. Ir nesvarbu ar tai mėnesinis, ar vienkartinis bilietas. Ar tai e.bilietai skirti keliauti maršrutiniais taksi ar autobusais ir troleibusais. Papildysime visus norinčius”, – pasakojo “Kautros” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

E.bilietas maršrutiniiuose taksi veikia jau daugiau nei metus laiko. Už keliones galima sumokėti vienkartiniais (1,1 €) ar mėnesiniais e.bilietais (35 €).

Kautros informacija

 

 

  • apie-kautr2
  • apie-kautr1
  • apie-kautr4
  • apie-kautr3
  • apie-kautr5